Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

7.05.2011 | 10:20 - Sezonas Open Mike uzvarētājs – Momend!

OPENMIKESavas gaitas mūsu Open Mike ir sākusi gan Alise Joste, gan Gaujarts…Them Lemons, Acid Rain, pagājušogad lieliski sevi parādīja gan Lie Lie Sister un Zizzou, nemaz nerunājot par daudz citām grupām, kuras diemžēl netika uz šīsvasaras Positivus skatuves. Noteikti ir vēl daudz talantu, kas tā arī nesadūšojas parādīties plašākai publikai, bet gribētu. Nu tad šī ir tā iespēja – OPEN MIKE!

Kas? Open Mike jeb atvērtais mikrofons – iespēja jaunajiem mūziķiem un literātiem parādīt sevi citiem un, iespējams, gūtu kādu labumu. Mūziķiem pienākas 15 min. jeb 3 dziesmas, bet literātiem 5 min. Katru vakaru uzstāsies līdz 4 laimīgie vai nelaimīgie.

Kad? +/- reizi mēnesī. Sestdienās ap 20:00. Sekojiet līdzi info Pasākumu sadaļā!

Ko? Spēlē, dziedi, deklamē. Bet, lai tas būtu tevis paša. Jebkādi “kaveri” ir izslēgti.

Kā? Pusakustiski – kas IZSLĒDZ BUNGAS, sintezatorus, utt. Atļauti visi citi akustiski vai pusakustiski instrumenti un ģitāras, kuras pieslēdzamas skaņu pultij. Ja rodas jautājumi – jautā!

Kāpēc? Tāpēc. Vakara labākais, ko noteiks publikas balsojums, tiks pie 20 Ls tēriņiem bārā.
Sezonas labākais, kā jau tas ierasts, tiks uzspēlēt Positivus festivālā 2011. Kurš? – to noteiksim mēs. Katrs pasākums tiks vēlāk atspoguļots Radio 101 ēterā. Un ir jau arī I Love You Records 🙂

Kā pieteikties? Sūti pieteikumu (mums interesē – kāpēc tu to dari) un vienu demo ierakstu mp3 formātā uz info@iloveyou.lv.

Komentāri

You must be logged in to post a comment.