Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

30.04.2011 | 14:58 - Aprīļa albūmi

Aprīlis nav īpaši lutinājis ar muzikāliem pārsteigumiem, iespējams tas tieši saistīts ar lēno pavasara iestāšanos – viss mostas lēnāk kā ierasts.
Tomēr šis tas jau gan ir noticis un ir tā vērts, lai paklausītos.
Mēneša albūma godā otro mēnesi pēc kārtas mūsu pašu izdevums, šoreiz no Igaunijas – Ewert and the Two Dragons ar otro studijas albūmu Good Man Down. Visi, kas bija klāt noslēpumainajā koncertā 12. martā ILY bārā un nedēļu vēlāk Ģertrūdes ielas teātrī albuma prezentācijas koncertā, ne mirkli nešaubīsies – tas bija tā vērts. Ļoti kvalitatīvs indie-pop, folk, country, utt no mūsu tuvākajiem kaimiņiem. Starpcitu tas jau ir kļuvis par Nr1 albūmu Igaunijā!
Metronomy – English Riviera. Ir grupas kuru skanējumu nav iespējams sajaukt ar nevienu citu, Metronomy ir viena no tām, lai arī ieraksts vairs nav tik eksperimantāls. Arvienvārdsakot – lielisks electro-pop no Britu salām.
Guillemots – Walk the River nav šedevrs, diemžēl, bet ar vairākkārtēju klausīšanos tas ir “noparkojies” un ik pa laikam atkal tiek ieslēgts. Liekas, ka neviens neizklausās tik izmisis kā Fyfe Dangerfield. Ja Metronomy piestāv pavasara saulainajām dienām, tad Guillemots laiks ir apmācies, smidzina, bet ir ļoti silti un caur mākoņiem redzama saule. Patīkama atkal tikšanās!
Beach Fossils – What a Pleasure. Šis ieraksts ir aizkavējies viesis no marta mēneša. Bet, kas lēni nāk, labi nāk. Iepriekšējā gada Wild Nothings domubiedri un draugi, stipri līdzīgi arī skanējumā. Nepārspīlējot lielisks indie-pop, lo-fi no Amerikas, tā labākajās tradīcijās – nedaudz skumju, nedaudz prieka, pieliekam kautko nedaudz no The Cure pirmsākumiem un sanāk Beach Fossils.
Patīkamu klausīšanos un cerams, kādam tas tiešām noderēs.

Līdz maija beigām!

Komentāri

You must be logged in to post a comment.