Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

30.04.2012 | 12:30 - Aprīļa labākie ieraksti

Kad jau likās, ka sasalums nekad nebeigsies, atnāca pavasaris līdzi atnesot skaistākos mēneša ierakstus.
Polica – Give You The Ghost. Mineapolises iemītnieki ir pārūpējušies par aprīļa lielāko pārsteigumu – debijas albums Give You the Ghost. Ierakstīts guļamistabas studijā pagājušā maija naktīs, kad Mineapolisi bija ķēris karstuma vilnis un vienīgais glābiņš bija tieši naktis. Naktīs ir tapušas arī pašas dziesmas, jo tas solistei bija vienīgais brīvais laiks, kamēr jaundzimušais gulēja. Tāds lūk spokains nakšu ieraksts. Mēneša albums.
Patrick Watson – Adventures In Your Own Backyard. Lieliska kanādieša atgriešanās. Paredzēts klausīties lielās devās – sirdi plosoši un reizē dziedējoši. Otrajā plānā ir saklausāma zviedru dīva Erika Angel (Thus: Owls), kas jūnija sākumā būs dzirdama I Love You Records izdotajā Mainekk ierakstā.
Jack White – Blunderbuss. Tik pat labi šis varētu būt jauns White Stripes ieraksts, tas ir tieši tik labs cik labam Jack White būtu jābūt, cik nu tas ir iespējams bez Megas. Paldies par tik patīkamu atkalredzēšanos.
Mystery Jets – Radlands
Liekas, jaunie briti ir atguvušies no salīdzinoši neveiksmīgā treša albuma, un nu piedāvā Austin, Texas ierakstītu Radlands, un tas izklausās tieši tā kā amerikāņu country-rock albumam būtu jāizklausās, bet tai pat laikā saglabājot sev raksturīgo misterīdžetismu. Sasodīti laba izklaide!

Komentāri

You must be logged in to post a comment.