Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

31.08.2011 | 15:30 - Augusta albūmi

Mēneša albūma vietu ieņem Blood Orange – Coastal Grooves. Asins Apelsīns iepriekš pazīstams kā Lightspeed Champion un vēl agrāk kā grupas Test Icles dalībnieks, īstajā vārdā Devonte Hynes no dziesminieka pārtapis par indie, electro, 8oto new wave un kā tik vēl ne sajaukumu un izklausās, ka beidzot pilnībā jūtas savā ādā. Vietām pamatīgi atsauc atmiņā Twin Shadow, ar ko arī apsveicam.  Ļoti labs ieraksts. Tā turēt.
Texasieši Love Inks ar ierakstu ESP bija aizkavējušies ceļā pie mums – izdots maijā, bet līdz manām dzirdīgajām ausīm nonācis augustā. Labāk vēlu nekā nekad. Burvīgs XX un Beach House apvienojums. Iesaku!
Beirut – The Rip Tide. Nu jau trešais pilnais ieraksts. Nedaudz popsīgāks kā priekšgājēji un vairāk dziedāšanas kā agrāk. Ne ko pielikt ne ko atņemt. Iespējams, ka ar šo albūmu būtu vieglāk sākt iepazīt Beirut.
Bombay Bicycle Club – A Different Kind of Fix. Ļoti patīkams indie rock un patīkama atgriešanās pie pirmā ieraksta estētikas. Iesaku Shuffle.

Tiekamies septembra beigās.

Komentāri

You must be logged in to post a comment.