Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

31.08.2010 | 13:56 - Augusta albūmi

Augusts, tas nu ir noticis – ir iznācis, iespējams, gada albums Arcade Fire – The Suburbs, ne ko pielikt ne atņemt – lieliski. Izdots ar 8 dažādiem vāciņiem.
Austrāļu trio Tame Impala – Innerspeaker, lieliska 60-to psihodēlijā mūsdienu mērcītē. Varbūt nedaudz lec ārā pārslīpētais Solitude is Bliss.
Wavves – King of Beach – San Diego iemītnieka Nathan Williams projekts ir gana saulains, lai ļautu pakavēties pludmalē gaidot īsto vilni, neskatoties uz to, ka realitātē ārā ir rudens un nemaz tik saulaini vis nav. Klausoties ir šādas tādas asociācijas ar The Drums, bet daudz dzīvelīgāk un nepiespiestāk.
O Children ir nokavējies jūlija albums, atnācis līdz manām ausīm tikai pašā augusta sākumā. Mūsdienu goti, kas liek atcerēties Sisters of Mercy, Fields of the Nephilim, Joy Divison, Nick Cave and the Bad Seeds. Melnādains dziedātājs šāda tipa grupām ir pamatīgs retums. Ļoti iesakāms ieraksts, īpaši rudenim.:)
Līdz septembra beigām!

Komentāri

You must be logged in to post a comment.