Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

10. decembris ILY sessions ar Eskimo (0)

101211Projekts „Eskimo” tika izveidots pirms nepilniem diviem gadiem, kad četri Latvijas mūziķi nolēma apvienot spēkus un iepriekšējo pieredzi, lai radītu sapņainu un minimālistisku indie ar elektroniskās mūzikas elementiem, papildinot to ar trauslu un atturīgu sievietes vokālu. Grupa jau ir izdevusi divus singlus un ierakstījusi debijas albumu.
Paklausīties šeit!

Bet pēc grupas uzstāšanās uz skatuves kāps Uģis ar saviem mīļākajiem ierakstiem!

Patīkamu izklaidi


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40