Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

10. februāris Kāpēc guļamistabā tik auksts? (0)

100211DJ Uldis Rudaks uzspēlēs vinilus, kurus šādu vai tādu iemeslu dēļ nesanāk uzspēlēt disenēs. Pārsvarā jau šīs dziesmas arī ir veltītas mīlai vai tās trūkumam. Nu tad lūgtum, apbruņojamies ar Mājas Vīniņu par 1 Ls un uz priekšu, mīlnieciņi, Valentīndiena jau ar nav aiz kalniem:)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40