Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

10. jūnijs Astrobangas 5 gadu ballīte (0)

1106Ar Astrobangu tāpat kā ar bitēm nekad nevar zināt, kas tagad būs, bet tas ka būs tur nu nav nekādu šaubu. Un būs mega:)
Īsumā – astrobangas svinēs savu 5 gadu jubileju uz kuru ir ielūgti visi. Tiešām visi! Parādi vadīs, kā jau ierasts, Erbe un Mētra, bet trakumu uzturēs arī īpašie viesDJi, pagaidām savu dalību apstiprinājuši ringuSs un ārzonā mītošais 2 instrumenti. Varbūt būs vēl? Nezinam, nezinam!
Vēl ir apsolījies ierasties Īpašais Drinks par 2 Ls. Un vēl nav absolūti nekādas ieejas maksas:)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40