Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

13. maijs ILY sessions ar MARTA (0)

140511Lūk ko par sevi saka pati grupa:

Tas ir kreatīvo ideju kopums, kas atspoguļojas gan skaņas gan vizuālajā ietērpā.
Četri atšķirīgi redzējumi saplūst vienā kopumā, lai radītu un vēstītu savu sajūtu mūzikā.

“Grupa Marta” rada un dalās savās mūzikālajās izjūtās kopā ar saviem klausītājiem ik reiz kad sniedz koncertu vai rada jaunu skaņdarbu. Grupas skaņdarbi ir kā vējš koku galotnēs, kas noglāsta pumpura zaru un traucas uz priekšu nezināmajā.
“Grupa Marta” daiļrade dzīvo viņu klausītājos!

Ieeja bez maksas!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40