Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

19. decembris 7 gadu dzimšanas diena (0)

1912Nu ko, mīlētāji un nīdēji, neko īsti nepadarīsi, dzimšanas dienas neizvēlas, šoreiz tieši svētdienā, kad parasti esam ciet. 19. decembrī bārs strādās un ballēsies. Pie viena nosvinēsim Inoketija Mārpla vinila iznākšanu ILY records paspārnē, tam par godu arī koncerts. Pirms un pēc koncerta INDIE DISCO ar bāra DJiem.

Īpašus ielūgumus nesūtīsim, nākat un ņemat draugus līdzi!:)
Nu tad par labumiem:
– durvis vērsim 18:00, pirmajiem viesiem velkomdrinki
(tātad – laicīgāk nāksi, ātrāk sāksi)
– visiem ILY rec ierakstiem jūbilejas cena – CD par 3 Ls, viniliem (Inokentijs Mārpls un Mona De Bo) – 5 Ls, visiem pārējiem pie mums nopērkamajiem ierakstiem 4 Ls. Lieliska iespēja apgādāties ar labām dāvanām!:)

Nu un tālāk tad jau skatīsimies, kurp tie vēji nesīs:)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40