Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

19. februāris Erbe Lido! (0)

1902_2Sākumā bija Erbe un Vasarnieks Lido Atkal!, bet Vasarnieks aizlidoja nedaudz ātrāk un viņa vietu drosmīgi ieņēma Veselovs – viss pārtapa par Erbe un Veselovs Lido Pirmoreiz! Bet kas par lidošanu, ja nav spārnu, tā nu Erbe palika viena, kas ātrumu nemazina, iespējams par paātrina, jo nebūs jāgaida pārinieki.

Tātad pilnīgi un galīgi – Erbe Lido!
Aplausus! Pucējam deju kurpes jau tagad, jo visi dēēēējos!

Kā jau piektdienai pienākas būs arī speciālais padzēriens par 2 Ls gab, un šoreiz tas būs rums ar kolu!.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40