Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

20. novembris Open Mike (0)

2011_2Turpinām Open Mike, un te arī noteikumi, īsumā:

Kas? Open Mike jeb atvērtais mikrofons – iespēja jaunajiem mūziķiem un literātiem parādīt sevi citiem un, iespējams, gūtu kādu labumu. Mūziķiem pienākas 15 min. jeb 3 dziesmas, bet literātiem 5 min. Katru vakaru uzstāsies līdz 4 laimīgie vai nelaimīgie.

Kad? +/- reizi mēnesī. Sestdienās ap 20:00. Sekojiet līdzi info Pasākumu sadaļā!

Ko? Spēlē, dziedi, deklamē. Bet, lai tas būtu tevis paša. Jebkādi “kaveri” ir izslēgti.

Kā? Pusakustiski – kas IZSLĒDZ BUNGAS, sintezatorus, utt. Atļauti visi citi akustiski vai pusakustiski instrumenti un ģitāras, kuras pieslēdzamas skaņu pultij. Ja rodas jautājumi – jautā!

Kāpēc? Tāpēc. Vakara labākais, ko noteiks publikas balsojums, tiks pie 20 Ls tēriņiem bārā.
Sezonas labākais, kā jau tas ierasts, tiks uzspēlēt Positivus festivālā 2011. Kurš? – to noteiksim mēs. Katrs pasākums tiks vēlāk atspoguļots Radio 101 ēterā.

Kā pieteikties? Sūti pieteikumu (mums interesē – kāpēc tu to dari) un vienu demo ierakstu mp3 formātā uz info@iloveyou.lv.

Vakara programmā – Seconds to End, Monologs Divatā un Gints Cālītis, pēc tam Dace volfa priecēs ar muzikālo pavadījumu!


Fatal error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40