Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

20. oktobris 45rpm (0)

21101145 rpm jeb 45 apgriezieni minūtē – DJ Uldis Rudaks spēlēs dejas tikai no mazajām 7collu vinilplatītēm!
Jau tālajos 60tajos un 70tajos radio Dj izmantoja tikai šādu formātu, tāpat tas bija populārs arī ballītēs, Jukeboxos krogos un kur tik vēl ne. Ja nu kāds netic, ka kautkas var tiešām skanēt tādai mazai platītei tik ātri griežoties, varēs pats saskaitīt šos apgriezienus un pārliecināties par formāta daiļskanību.

Ar Koskenkorva Vodka gādību būs arī speciālie drinki!
Ieeja bez maksas!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40