Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

26. februāris Open Mike (0)

260211Open Mikes nerimsies līdz pat maijam:

piedalās: Brightside, Jolanta Stricka, Seat Free un Catapult

Kas? Open Mike jeb atvērtais mikrofons – iespēja jaunajiem mūziķiem un literātiem parādīt sevi citiem un, iespējams, gūtu kādu labumu. Mūziķiem pienākas 15 min. jeb 3 dziesmas, bet literātiem 5 min. Katru vakaru uzstāsies līdz 4 laimīgie vai nelaimīgie.
Kad?
+/- reizi mēnesī.
Ko?
Spēlē, dziedi, deklamē. Bet, lai tas būtu tevis paša. Jebkādi “kaveri” ir izslēgti.
Kā?
Pusakustiski – kas IZSLĒDZ BUNGAS, sintezatorus, utt. Atļauti visi citi akustiski vai pusakustiski instrumenti un ģitāras, kuras pieslēdzamas skaņu pultij. Ja rodas jautājumi – jautā!
Kāpēc?
Tāpēc. Vakara labākais, ko noteiks publikas balsojums, tiks pie 20 Ls tēriņiem bārā.
Sezonas labākais, kā jau tas ierasts, tiks uzspēlēt Positivus festivālā 2011. Kurš? – to noteiksim mēs. Katrs pasākums tiks vēlāk atspoguļots Radio 101 ēterā.
Kā pieteikties?
Sūti pieteikumu (mums interesē – kāpēc tu to dari) un vienu demo ierakstu mp3 formātā uz info@iloveyou.lv.


Fatal error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40