Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

27. februāris ILY sessions ar Ewert and the Two Dragons (est) (0)

2702Daudz un dažādiem nostāstiem apvīta indie folk apvienība no Igaunijas – Ewert and the Two Dragons.
Pirmoreiz par šo grupu dzirdējām no kāda vairāk vai mazāk pazīstama mūsu kaimiņa, kurš Tartu bija spēlējis ballīti pēc viņu koncerta un apgalvoja, ka šī nu noteikti esot visu laiku labākā igauņu grupa. Vēlāk par koncertēšanu ar viņiem kopā spīdošām acīm jau runāja kāds Martin Confused. Tā nu leģendas klīda līdz te nu viņi ir – jau nākamsestdien pie mums un pilnīgi par brīvu. Tieši tā kā tam būtu jābūt.

2009. gada nogalē iznāca Ewert and the Two Dragons debijas albums the hills behind the hills.
http://www.myspace.com/ewertandthetwodragons


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40