Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

27. septembris Markas Palubenka (LIT) (0)

28092011Rudens koncertu sezonu atklāsim ar lietuviešu indie-folk dziesminieku Markas Palubenka, kas arī aizsāks šogad iecerēto iepazīstināšanu ar kaimiņvalstu aktualitātēm mūsdienu mūzikā, un kāpēc ne trešdienās?

šeit arī iespējams paklausīties: soundcloud
un šeit apskatīties: video

Tātad – 28. septembrī plkst 22:00 I Love You sessions ar Markas Palubenka (LIT)

Rekomendējam!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40