Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

29. aprīlis SEX on FIRE ar Tomu Grēviņu (0)

3004Lūk kārtējais dziesmu pasūtīšanas klasesvakars ir klāt. Iepriekšējais pierādīja, ka jums pašiem ir zināms, kas būtu DJam jāspēlē. Nevis jūs dejosiet pēc DJ stabules, bet viņš pēc jūsu, vai kaut kā tā.
Arī šoreiz pie bāra būs pieejamas pasūtījumu lapiņas, bet esiet apdomīgi savos pasūtījumos, lai tās neielido pa taisno miskastē vai netop par kārtīgu smieklu iemeslu pēc ballītes:)

Tātad Sex on Fire dziesmu pasūtīšanas klases vakars ar DJ Tomu Grēviņu. Kā jau ierasts pasūtījumi tikai “gaumes” robežās:)
p.s. un kādu jūs vēlētos speciālo dzērienu, viss jūsu rokās. Gaidam ierosinājumus:)

Slikti: Lady Gaga veidīgās, RHCP, Incubus, Liquido, Modern Talking, 50 cent, Tumsa, U2 un tādā manierē var pat nemēģināt!:)
Gan jau jums pašiem ir nojausma, ka nevajag visu jaukt vienā putrā, turklāt ILY bārā:)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40