Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

29. oktobris OPEN MIKE (0)

OMLaiks atklāt OPEN MIKE sezonu!

Kas? Open Mike jeb atvērtais mikrofons – iespēja jaunajiem mūziķiem un literātiem parādīt sevi citiem un, iespējams, gūtu kādu labumu. Mūziķiem pienākas 15 min. jeb 3 dziesmas, bet literātiem 5 min. Katru vakaru uzstāsies līdz 4 laimīgie vai nelaimīgie.

Kad? +/- reizi mēnesī. Sestdienās ap 20:00. Sekojiet līdzi info Pasākumu sadaļā!

Ko? Spēlē, dziedi, deklamē. Bet, lai tas būtu tevis paša. Jebkādi “kaveri” ir izslēgti.

Kā? Pusakustiski – kas IZSLĒDZ BUNGAS, sintezatorus, utt. Atļauti visi citi akustiski vai pusakustiski instrumenti un ģitāras, kuras pieslēdzamas skaņu pultij. Ja rodas jautājumi – jautā!

Kāpēc? Tāpēc. Vakara labākais, ko noteiks publikas balsojums, tiks pie 20 Ls tēriņiem bārā.
Sezonas labākais, kā jau tas ierasts, tiks uzspēlēt Positivus festivālā 2011. Kurš? – to noteiksim mēs. Katrs pasākums tiks vēlāk atspoguļots Radio 101 ēterā.

Kā pieteikties? Sūti pieteikumu (mums interesē – kāpēc tu to dari) un vienu demo ierakstu mp3 formātā uz info@iloveyou.lv.

Pēc pasākuma vinilus spēlēs DJ Toms Grēviņš!

Ieeja bez maksas!


Fatal error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40