Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

4. marts HELP ar Tomu Grēviņu (0)

0403Viss ir slikti, nav naudas, krīze, depresija un kas tik vēl ne. Bet kā teica kāds pazīstams kungs atgriezies no Indijas – jūs nezinat kas ir slikti!

Mēs ar krogu Aptieka nu esam nolēmuši palīdzēt tiem, kam patiesi ir slikti – tas ir Veģu bērnu sociālās aprūpes centram! Bērnu nams ir pilnīgā valsts aprūpē un tam trūkst jelkāds atbalsts – mēbeles, drēbes, zīmēšanas piederumi, sadzīves tehnika, ēdiens, palīdzīga roka utt.
25.02 (Aptiekā) un 04.03. pie mums vinilus dīdīs Toms Greviņš, bet no šajos vakaros iegūtajiem līdzekļiem mēs sapirksim 150 bērniem un jauniešiem nepieciešamāko. Palīdziet mums palīdzēt. Galugalā, ja ballēties tad kāpēc ne ar mērķi?:)

p.s. Būs pieejama arī ziedojumu kastīte un iespēja atstāt pašu vairs neizmantojamās lietas – zīmuļus, krāsiņas, papīrus zīmēšanai, varbūt kādas drēbes. Nu tādā garā!


Fatal error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40