Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

5. jūnijs ILY sessions ar MaiNekk (0)

06062012Tātad īsumā, kas tas MaiNekk ir par zvēru:

MaiNekk pirms vairākiem gadiem, mācoties mūziku Zviedrijā, dibināja igauņu mūziķis Erki Pӓrnoja, Latvijas klausītājiem labāk pazīstams kā Ewert and The Two Dragons ģitārists. Grupā viņam pievienojās studiju biedri Daniel Ögren un Patrik Grundström no Zviedrijas, un Ulrik Ording no Dānijas.
2010. gadā MaiNekk pašu spēkiem izdeva pirmo albumu Dance Dance and Rotate ar desmit instrumentālām kompozīcijām un oktobrī pirmo reizi uzstājās ārī pie mums.
2012. gada jūnijā MaiNekk sadarbībā ar I Love You Records piedāvā otro albumu Care for the Bulpier Ones, kura ierakstā piedalījušies vairāki viesmūziķi no Zviedrijas, tostarp Erika Angell no zviedru grupas „Thus:Owls”, koncertējusi arī kopā ar kanādiešu dziesminieku Patrick Watson, kā arī Anna von Hausswolff un Linnea Henriksson.
Ieskatam pirmais albuma singls Somethings Broke and Somethings Healed

Laipni lūgti uz albuma atklāšanas koncertu!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40