Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

6. maijs Open Mike (0)

070511Iespējams šis ir pēdējais sezonas Open Mike, un vēljoprojām pastāv iespēja tikt uz Positivus šovasar.

Kas? Open Mike jeb atvērtais mikrofons – iespēja jaunajiem mūziķiem un literātiem parādīt sevi citiem un, iespējams, gūtu kādu labumu. Mūziķiem pienākas 15 min. jeb 3 dziesmas, bet literātiem 5 min. Katru vakaru uzstāsies līdz 4 laimīgie vai nelaimīgie.

Kad? +/- reizi mēnesī. Sestdienās ap 20:00. Sekojiet līdzi info Pasākumu sadaļā!

Ko? Spēlē, dziedi, deklamē. Bet, lai tas būtu tevis paša. Jebkādi “kaveri” ir izslēgti.

Kā? Pusakustiski – kas IZSLĒDZ BUNGAS, sintezatorus, utt. Atļauti visi citi akustiski vai pusakustiski instrumenti un ģitāras, kuras pieslēdzamas skaņu pultij. Ja rodas jautājumi – jautā!

Kāpēc? Tāpēc. Vakara labākais, ko noteiks publikas balsojums, tiks pie 20 Ls tēriņiem bārā.
Sezonas labākais, kā jau tas ierasts, tiks uzspēlēt Positivus festivālā 2011. Kurš? – to noteiksim mēs. Katrs pasākums tiks vēlāk atspoguļots Radio 101 ēterā. Un ir jau arī I Love You Records


Fatal error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40