Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

14. septembris septmebrī B Sides & Album Tracks (0)

150911Mēdz gadīties, ka singla b puses ir krietni labākas par pašiem singliem. Vai tas ir mīts vai patiesība? Nedzirdot neuzzināsi. Viens gan ir skaidrs – tiks atskaņots tikai labākais.
Vinilplašu uzvaras gājiens turpinās – mūzika no Toma Grēviņa un Kārļa Dagiļa kolekcijām!

Ceturtdienas atbalsta Mājas Vīniņš par 1 Ls


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40