Vieta, kur savu mīļāko mūziku atskaņo labākie vietējie dīdžeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem tiem, kas meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim, vienmēr ir jāatgriežas vienā vietā – Aldaru ielā, I Love You!

Pasākumi

22. aprīlis Record Store Day (0)

220417Kā jau katru gadu arī šogad atzīmējam Neatkarīgo ierakstu veikalu dienu, un šoreiz Record Store Day 10 gadei par godu Goran Gora suminot arī sava pirmā albuma iznākšanas 10 gadi uzspēlēs to no A-Z.
Pēc koncerta ballēsimies ar Pēteri Bajāru pie viniliem.
Visu dienu darbosies īpašais I Love You Records izdevumu tirdziņš, kurā visi izdevniecības iieraksti būs dabonami par super cenām – CD – sākot no 3 EUR, bet Vinili no 10 EUR.

Ja nu kādam ir paslīdējis garām, tad ILY Rec kartotēkā ir – Ewert and The Two Dragons, Alise Joste, The Sound Poets, Super Besse, Laika Suns, Židrūns, Sibyl Vane, Momend, Pienvedēja piedzīvojumi, MaiNekk, Sons of Noel and Adrian, Mona De Bo, Parara, Zebra Island un Iiris.

Būs dabonami arī kādi ārkārtīgi retumi – Super Besses – Nasilie limitētais izdevums 7″, Mona De Bo – Kur ir šeit? limitētais vinila dubultalbums un iespējams vēl šis tas…


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpsocialite_markup() in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php:40 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/righteous.lv/iloveyou.lv/wp-content/themes/bones/single-event.php on line 40