Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

6.10.2010 | 05:56 - Ewert and The Two Dragons nākamo albumu izdos I Love You Records

Draakonid_Foto_Toomas_OlljumAr milzīgu prieku paziņojam, ka savu nākamo albumu Ewert and the Two Dragons izdos I Love You Records. Albuma iznākšana gaidāma nākamā gada sākumā.

Te arī no oficiālās relīzes:

Ewert and The Two Dragons” ir akustiska indīroka grupa no Tallinas. Visi četri tās dalībnieki – Everts Sundja (balss, taustiņinstrumenti), Erki Pārnoja (ģitāra, balss), Kristjans Kallass (bungas, perkusijas) un Ivo Eti (ģitāra, basģitāra, metalofons, balss) – ir Igaunijā augsti novērtēti mūziķi. Everts savulaik uzvarēja prestižajā Igaunijas Televīzijas jauno dziedātāju konkursā “Kaks Takti Ette”, bet Erki ir konkursa “Gada jaunie džeza talanti” uzvarētājs. Grupas debijas albums “The Hills Behind The Hills”, kas izdots 2009. gada oktobrī, tika ierakstīts četru dienu laikā Everta sievas vecāku vasaras mājā.

Ewert and The Two Dragons” strauji ieguva atzinību Igaunijā, grupas intīmie un emocionālie koncerti Tallinas un Tartu klubos vienmēr bija izpārdoti. 2010. gada maijā “Ewert and The Two Dragons” devās pirmajā Baltijas turnejā un uzstājās Rīgā, Siguldā, Liepājā un Klaipēdā. 17. jūlijā grupa sniedza lielisku koncertu lielākajā Baltijas mūzikas festivālā “Positivus” Salacgrīvā. Somijas vadošais mūzikas žurnāls “Rumba” nosauca šo uzstāšanos par labāko visā festivālā.
Uzskatām, ka sadarbība ar “I Love You Records” ir liels solis uz priekšu grupas karjerā. Mēs esam labi iepazinuši izdevniecības komandu un zinām, ka tie ir ļoti motivēti un čakli cilvēki, kuriem patīk grupas mūzika, tāpēc viņi ir gatavi strādāt ar lielu atdevi,” saka “Ewert and The Two Dragons” menedžeris Tomass Oljums. “Šis ir arī izcils piemērs divu kaimiņvalstu sadarbībai,” piebilst Oljums.

Komentāri

You must be logged in to post a comment.