Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

28.02.2011 | 16:09 - Februāra albūmi

Ļoti viegls mēnesis 4 albūmu atlasīšanai
PJ Harvey – Let England Shake. Iespējams, ietekmīgākā sieviešu dzimuma pārstāve mūsdienu populārajā mūzikā. Katrs albums atkal un atkal pārsteidz – “vai tiešām tā ir viņa?”,  “ā, jā laikam ir!” Šoreiz Pollija iejutusies kara korespondentes ādā un šīs ir viņas reportāžas jeb piezīmes. Neskatoties uz gana nopietno tēmu, albūms ir pietiekoši izklaidējošs. Iesaku ar visām 4ām.
Mogwai – Hardcore Will Never Die, But You Will. Skotu post rokeri atgriežas pie saknēm laikos, kad postroks nav modē. Drosmīgi un pārliecinoši.
james Blake – James Blake. 11 brīnišķīgas muzikālas kompozīcijas, par vienu gan jāpasakās kanādietei Leslijai Feistai (Limit To Your Love) ne tajā klasiskākajā dubstep mērcītē. Sirdi plosoši.
Toro Y Moi – Underneath the Pines. Viens no chillwave viļņa spilgtākajiem pārstāvjiem – Chaz Bundick jeb Toro Y Moi. Patīkama muzikāla plunčāšanās Disco, Indie, Psihodeelijas un Kādāstikvēlne jūrās. Man pat vietām saklausījās kaukas no Stone Roses. Malacis, Chaz!

Tiekamies martā!

Komentāri

You must be logged in to post a comment.