Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

25.02.2012 | 10:04 - Februāra ieraksti

Mēneša albumi šoreiz sadalās divās līdzīgās komandās, lai gan varēja but arī tik dažādi. Tas laikam ir jāsaista ar vairāk saules parādīšanos un nenovēršamu pavasari.
Tātad mēneša albuma gods tiek britu chamber poperiem Tindersticks – Something Rain. Jau 9 studijas albums, bet ne miņas no ideju nabadzības vai noguruma. Te iespējams ir vainojams pats formāts, kurš neļauj izplesties par stadionu zvaigznēm, ne arī pārloeku komercializēties. Pēc iepriekšejiem ne visai izteiksmīgiem albumiem, liekas, ir atrasts jauns spēks un pašapziņa. Te ir gan jaunas vēsmas – muzikālais stāsts – Chocolate – par piektdienas vakaru, kurš beidzas transvestīta apskāvienos, gan arī jaunu garšu ieguvusī jau zināmā grupas estētika – Show Me Everything, Medicine u.c. Iesaku!
Turpinot cildināt vienas komandas pārstāvjus – Lambchop – Mr M. Savukārt šis ir Nešviliešu 11 studijas albums!!! Albums veltīts mūžībā aizgājušajam Kurt Wagner draugam Vic Chesnutt. Ieraksta noformējumā izmantotas paša Kurta melnbaltās gleznas. Lielisks albums.
Ķeramies pie otras frontes – Boy Friend – Egyptian Wrinkle. Divas labākās draudzenes ir ierakstījušas vienu brīnišķīgu dream pop albumu, kas vietām rod atsauces uz The Cure Pornography laikiem, kautko no Cocteau Twins un mūsdienu Beach House. Tik sapņaini un ēteriski. Iesaku.
Tālāk Frankie Rose – Interstellar. Tas pats sapņainums, tās pašas atsauces – The Cure, Cocteau Twins, kautkas no The Smiths, tikai nedaudz popsīgāk un ritmiskāk kā Boy Friend. Frankie mūzikālā karjera ir diezgan iespaidīga – Vivian Girls, Crystal Stylts, Dum Dums Girls… un šie ir tikai skaļākie vārdi. Šis ir albums, ko klausīties, pavasarim pavēršot savu draisko pusi, ar ko arī noslēgsim februāra albumu apskatu.
Dažādībai ir vērts paklausīties – Fanfarlo – Rooms Filled With Light, The Heart Strings – Flap Your Crazy Wings, School Of Seven Bells – Ghostory, SoKo – I Thought I Was an Alien…..
Paldies.

Komentāri

You must be logged in to post a comment.