Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

25.05.2010 | 12:56 - Goran Gora and The Yrs izdod albumu „Mystyrys Yrs”

kartona_aploksne_12cm_diskiemVakar, uz bāra „I Love You” vasaras terases, preses un tuvāko draugu klātbūtnē tika oficiāli paziņota albuma „Mystyrys Yrs” izdošana.
Pie šī albuma mūzikas materiāla Goran Gora strādājis ciešā sadarbībā ar saviem domubiedriem – Kasparu Ansonu, Valteru Sprūdžu un Edgaru Runci. Līdz ar to, kopš šī brīža mūziķi uzstāsies ar nosaukumu „Goran Gora and The Yrs”.
Albumā atrodamas 13 dziesmas, kas tapušas pusotra gada laikā, un ir ierakstītas gan Gorana lauku mājās Sunākstē, gan Kaspara Ansona studijā „Ansons Laboratory” Rīgā. Pie skaņas pēcapstrādes strādājuši Krišjānis Geidāns un Mareks Zirdziņš.  Albumā kopumā dzirdami seši viesmākslinieki: frYars no Lielbritānijas (dziesmā „A Dance Away”), Thomas Denver Jonsson („Old Friends”), kā arī pašmāju mūziķi Māra Upmane – Holšteine („Garden”), Ksenija Sundejeva („Silly Tunes”), Detlef („Hard Case Heartbreak”) un Andis Grīva („The List”).
Albums līdz jūnija vidum ir pieejams straumēšanas režīmā Goran Gora publiskajos portālos, taču vēlāk būs pieejams arī tirdzniecībā, īpašā „Limited Edition” izdevumā.
Noklausīties var šeit:
http://www.orb.lv/blog/?item=102658
http://www.draugiem.lv/music/artist/?id=16836
http://www.myspace.com/gorangora
Albuma izdevējs: I Love You Records.

Komentāri

You must be logged in to post a comment.