Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

22.05.2012 | 09:26 - I Love You Records izdos MaiNekk un Momend albumus

PrintI Love You Records jūnijā laidīs klajā skandināvu projekta MaiNekk jaunāko studijas ierakstu un latviešu grupas Momend debijas albumu.
MaiNekk pirms vairākiem gadiem, mācoties mūziku Zviedrijā, dibināja igauņu mūziķis Erki Pārnoja (Erki Pӓrnoja), Latvijas klausītājiem vislabāk pazīstams kā ansambļa „Ewert and The Two Dragons” ģitārists. Grupā viņam pievienojās studiju biedri Daniels Ogrens (Daniel Ögren) un Patriks Grundstrēms (Patrik Grundström) no Zviedrijas, un Ulriks Ordings (Ulrik Ording) no Dānijas. MaiNekk pirmie koncerti notika grupas dalībnieku skolā, bet jau drīz viņi ar panākumiem koncertēja festivālos Igaunijā un Zviedrijā. 2010. gadā MaiNekk pašu spēkiem izdeva pirmo albumu „Dance Dance and Rotate” ar desmit instrumentālām kompozīcijām un oktobrī pirmo reizi uzstājās I Love You bārā.
2012. gada jūnijā MaiNekk sadarbībā ar I Love You Records piedāvā otro albumu Care for the Bulpier Ones, kura ierakstā piedalījušies vairāki viesmūziķi no Zviedrijas, tostarp Ērika Angela (Erika Angell) no zviedru grupas Thus:Owls un kanādiešu dziesminieka Patrika Vatsona koncertgrupas, kā arī Anna fon Hausvolfa (Anna von Hausswolff ) un Linneja Henriksone (Linnea Henriksson).
Pirmais albuma singls Somethings Broke and Somethings Healed radiostacijās nonāca 21. maijā. Ērika Angela dziesmas tapšanā iesaistījusies ne vien kā vokāliste, bet ir arī teksta autore un kopā ar Patriku Grundstrēmu – mūzikas līdzautore.
MaiNekk otrais studijas ieraksts Care for the Bulpier Ones tiks izdots 4. jūnijā un jau dažas dienas pēc tam grupa sniegs divus koncertus Rīgā.

Momend ir indie/acoustic grupa, kas tika izveidota 2009. gada nogalē kā Kārļa Strūberga (ģitāra, balss) un Normana Bārbala (bungas) duets, līdz 2011. gadā viņiem pievienojās Ivars Kalvis (basģitāra). Šajā laikā grupas skanējums ir pilnveidojies, kļuvis niansētāks un dinamiskāks.
2011. gada pavasarī Momend uzvarēja vairākos jauno grupu konkursos, iegūstot iespēju uzstāties pašmāju un ārzemju festivālos, kā arī ierakstīt albumu. Pirmais albuma singls The Rust on my Golden Teeth radiostacijās nonāca 28. maijā.
Bet šā gada 11. jūnijā izdevniecības I Love You Records paspārnē tiks izdots grupas debijas ieraksts Episodes of Trust. Albuma iznākšanas nedēļā Momend sniegs savu līdz šim lielāko koncertu Rīgā.

Komentāri

You must be logged in to post a comment.

  1. Adidas NMD R1 Pink Purple White

    I really wanted to develop a remark to thank you for those wonderful secrets you are giving at this site. My prolonged internet investigation has now been rewarded with pleasant know-how to share with my good friends. I would tell you that most of us website visitors are definitely fortunate to be in a useful website with many awesome individuals with useful methods. I feel extremely lucky to have seen your web page and look forward to so many more fun minutes reading here. Thanks a lot again for all the details.
    Adidas NMD R1 Pink Purple White http://www.nmdadidas.us.com/adidas-nmd-r1-pink-purple-white-p-353.html