Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

21.12.2012 | 10:54 - I Love You Records izdos The Sound Poets

Trešdien, 19. decembrī tika parakstīts līgums starp “The Sound Poets” un mūzikas izdevniecību “I Love You Records” par grupas jaunā albuma izdošanu.
Līguma parakstīšana notika pēc “The Sound Poets” koncerta Vecrīgas bāra “I Love You” deviņu gadu jubilejas svinībās.
“Lēmums par sadarbību ar „ILY” ir emocionāli racionāls, jo iet ceļu vieniem pašiem nav nedz tik interesanti, nedz arī grupa vienmēr var iespēt visu,” stāsta „The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs. „Tamdēļ šāda spēku apvienošana abpusēji nosprausto mērķu sasniegšanas labad šķiet tikai pareiza un loģiska. Turklāt ir ticība un novērtējums „ILY” paveiktajam gan mūzikas izdevniecības lauciņā, gan no gada uz gadu veidojot interesantu un kvalitatīvu muzikālo saturu „ILY” skatuvei festivālā „Positivus”.”
„Par mūsu attiecību sākumu var uzskatīt „Positivus 2012” un 19. decembris ir ļoti piemērots datums šo attiecību legalizēšanai,” uzskata izdevniecības „I Love You Records” vadītājs Bruno Roze. „Runājot par albumu, šis varētu būt labākais, kas pēdējā laikā ir noticis ar Latvijas populāro mūziku. Man personīgi ir prieks, ka beidzot, līdzās Igaunijas labākajai grupai, nu mēs varam izdot arī Latvijas labāko grupu.”
„The Sound Poets” ir daudzsološa Latvijas grupa, kas 2011. gada vasarā tika izveidota uz Jāņa Aišpura (vokāls) un Normunda Lukšas (ģitāra) iepriekšējā muzikālā formējuma „SPB” pamata. Esošie dalībnieki, tai skaitā Undīne Balode (čells), Gints Bīmanis (bass) un Pēteris Lunde (bungas) grupas skanējumu raksturo kā emocionāli intelektuālu poproku.
„The Sound Poets” pieteica sevi ar debijas singlu “Emīlija”, kas pagājušā gada vasarā bija viena no spēlētākajām dziesmā Latvijas radiostacijās. Arī grupas nākamā dziesma „Kalniem pāri” turpināja iesākto veiksmes stāstu. Grupas darbību pamanīja un atzinīgi novērtēja ne tikai radio klausītāji, bet arī 21. gadsimta Latvijas slavenākā un mīlētākā grupa „Prāta Vētra”, uzaicinot „The Sound Poets” piedalīties Latvijas koncerttūrē “Vēl viena klusā daba”.
Mūzikas izdevniecība “I Love You Records” pastāv kopš 2009. gada un līdz šim ir izdevusi Goran Gora, “Mona De Bo”, Alises Jostes un “Momend” (Latvija), “Ewert and The Two Dragons”, “Sibyl Vane” (Igaunija) un “MaiNekk” (Zviedrija, Igaunija, Dānija) ierakstus.
„The Sound Poets” albuma iznākšana gaidāma 2013. gada sākumā.

Komentāri

You must be logged in to post a comment.

  1. Health and Fitness

    It is perfect time to make some plans for the future and it is time to be happy. I have read this post and if I could I wish to suggest you some interesting things or tips. Maybe you could write next articles referring to this article. I want to read even more things about it!