Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

21.05.2012 | 08:06 - I Love You Records noslēdz līgumu ar Sibyl Vane

SV_promo_bwSLai gan tikai marta vidū Sibyl Vane pirmo reizi viesojās I Love You bārā, bet pēc divām nedēļām spoži uzstājās mūzikas konferencē Tallinn Music Week, tomēr ar diviem koncertiem bija pietiekami, lai mēs sāktu sadarbību ar daudzsološo igauņu ansambli.
Īsumā par grupu – Sibyl Vane 2010. gadā dibināja divi ģitāristi Helēna un Heiko, pieaicinot bundzinieku Marku. Vairākus mēnešus trio pavadīja mēģinājumu telpās, līdz kopīgu pūliņu rezultātā izveidojās Sibyl Vane muzikālais rokraksts, kura pamatā ir Helēnas sacerētās un dziedātās dziesmas, bet visas grupas radītajos aranžējumos savijas roks, americana, blūzs, popmūzika un pat džezs.
Pirmo dziesmu, What’s My Name, ansamblis ierakstīja 2011. gada sākumā. Vispirms dziesma tika publicēta tikai internetā, bet pēc tam, kad Sibyl Vane guva uzvaru Igaunijas jauno grupu konkursā, kur saņēma arī vairākas žūrijas speciālbalvas, What’s My Name jau skanēja gandrīz visās Igaunijas radiostacijās. Pēc uzvaras konkursā mūziķiem tika pievērsta liela mediju uzmanība, un dažu mēnešu laikā Sibyl Vane no pavisam nepazīstamas grupas kļuva par ļoti pieprasītu muzikālu apvienību, kas Igaunijā sniedz koncertus katrā nedēļas nogalē, uzstājas arī televīzijā un radio.
Pašlaik Sibyl Vane strādā pie topošā albuma, daudz koncertē Igaunijā, bet vasarā debitēs arī Latvijas lielākajos brīvdabas festivālos Summer Sound Liepājā un Positivus Salacgrīvā.
Līdz ar līguma parakstīšanu, šonedēļ radiostacijās nonāk grupas jaunākais ieraksts – dziesma Get Out Of Town.  Sibyl Vane pirmā studijas albuma iznākšana gaidāma šā gada rudenī.

Noklausies dziesmu šeit!

Komentāri

You must be logged in to post a comment.

  1. Health and Fitness

    hi!,I like your writing so so much! share we keep up a correspondence extra approximately your post on AOL? I require a specialist on this house to solve my problem. May be that’s you! Looking forward to peer you.