Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

31.01.2011 | 11:26 - Janvāra albūmi

Jauns gads, jauni muzikāli pārdzīvojumi.
Pirmais, noteikti, ir Destroyer – Kaputt. Kanādietis Dan Bejar ir uzmeistarojis vienu brīnumaini skaistu indie-pop ierakstu, ja vispār tas ir kautkā klasificējams. Saksofoni, flautas, disco, electro, jazz, Roxy Music, Bowie, Sade, kas tik vēl ne. Un galu galā, iespējams, skaistākais šī gada ieraksts!
Pārējie divi var būt arī savādākā kārtībā – Joan as Police Woman – The Deep Field. Liekas Joan Wasser ir tikusi ārā no kādas radošas krīzes ar ko bija mocījusies iepriekšējos divos ierakstos. Albums sanācis pat pārsteidzoši pozitīvs, laikam pie tā vainojama autores aizraušanās ar 70to soul mūziku. Mirkļiem pat liekas, ka kautkur iedziedas Barry White. Ļoti labi.

Iron & Wine – Kiss Each Other Clean. Amerikāņu indie-folk dziesminieka Sam Beam 4tais albūms, pēc teju 4 gadu pauzes. Ir tā vērts, pat ja pirmoreizi īsti nepārliecina:)

Pēdējais jeb 4 janvāra albums gan prasīja “šķēpu laušanu”, tas varēja būt Chapel Club – Palace, bet īsti nepārliecināja, Smith Westerns – Dye It Blonde, kurš sākas lieliski un pamazām kļūst tik garlaicīgs, ka negribot ir jāpārslēdz kas cits, British Sea Power – Valhalla Dancehall? Arī nē.
Bet Suuns – ZeroesQC gan ielec janvāra pēdējā vagonā:) Jauno Kanādiešu debijas albums. Electro psych indie rock – nu varbūt tā varētu pāris vārdos raksturot viņu skaņu.

Februāris jau gaida strīpā ar brīnišķiem ierakstiem!!!!

Komentāri

You must be logged in to post a comment.