Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

31.01.2012 | 21:11 - Janvāra ieraksti

Neparasti ražīgs un klausāms ir bijis 2012. gada pirmais mēnesis.
Mēneša albuma godā mūsu pašu izdotie – Mona De Bo ar savu trešo albumu Pag Pag. Lielisks mūzikāls pārdzīvojums. Īpaši gribētos izcelt Saprot un Atkāpjas. Sirds saka
Tālāk jau metīsimies aizrobežu mūzikas jūklī – Trailer Trash Tracys – Ester. Iespējams, ka ierakstā ir izmantota vairāku dziesmu atskaņošana vienlaikus. Interesanti vai paši izpildītāji neapmaldās savās skaņu ainavās? Kautkas no My Bloody Valentine, kautkas no Cocteau Twins. Vienvārdsakot ļoti svaigs un skaists ieraksts.
Cairlift – Something. Ja kāds te cer atrast iepriekšējā albuma hitu Bruises, tad tāda te nebūs, bet būs citi, un ne mazāk lieliski synth pop estētikā ieturēti gabali. Lieliska Brūkliniešu atgriešanās 80-tajos. Pārliecinoši.
The Maccabees – Given To The Wind. Britu trešais un, iespējams, labākais ieraksts, lai gan pēc pirmās noklausīšanās tā nebūt nelikās. Ļoti britisks indie.

Vēl tepat apkārt grozījās – Porcelain Raft un François And The Atlas Mountains.

Komentāri

You must be logged in to post a comment.