Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

30.06.2011 | 10:45 - Jūnija albūmi

Mēneša albūma karognesēja godā tikuši Mančesterieši WU LYF – Go Tell Fire To The Mountain jeb World United Lucifer Youth Foundation. Kautkas pavisam svaigs un tai pat laikā tik pazīstams no britu salām. Īpatnējā dziedāšanas maniere, kas drīzāk līdzinās kliegšanai mirkļiem atgādina kautko no The Clash, un nav saprotams itin nekas no izkliegtā! Absolūti brīnišķīgs ieraksts!
Patrick Wolf – Lupercalia – ir Patrika jau piektais albūms (vai tiešām tik daudz?). Ar katru ierakstu viņš iemanās pakāpt pa solītīm tālāk un tālāk, šoreiz, liekas nostājoties uz pašas robežas, lai nekļūtu too cheesy. Aizraujoši!
Bon Iver – Bon Iver, Bon Iver. Sen gaidītais Justin Vernon otrais albūms. Ne miņas no pirmā ieraksta intimitātes, albums ir skaņu pārpilns – kārtu kārtām ar pūšaminstrumentiem, vijolēm, viesmūziķiem. Ne vietas atelpai. Skaisti un piesātināti.
Arctic Monkeys – Suck it and See. Ne tikai vizuāli pārvērtības ir skārušas tikko vēl zēnu vaigus – arī muzikāli. Šķiet, vēl tikko, pērtiķīši ir kļuvuši par kārtīgiem amerikas tuksnešu mērkaķiem. Nezinu vai tā pieaugšana ir uz labu, bet šis noteikti ir solis uz palikšanu. Pārliecinoši un jau ceturto reizi!

Tiekamies jūlija beigās!

Komentāri

You must be logged in to post a comment.