Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

27.05.2010 | 15:07 - Maija albūmi

Muzikāli un vasarīgi reibinošs mēnesis ar lērumu skaistu albūmu no kuriem kaut kā ir jāizvēlas 4 labākie. Te nu gandrīz jāsaraksta grupu nosaukumi uz lapiņas un aizsietām acīm jāizvēlas 4.
Pirmais trāpās disco-punk vectēvs James Murphy ar savu LCD Soundsystem, lieliska atgriešanās jeb aiziešana. Kā apgalvo pats autors, šis esot viņa pēdējais albūms, jo jūtoties jau pārāk vecs savos 40. Ne-ti-cu!
Otrais – māsas Coco un Rosie ar Grey Oceans. Sasodīti muzikāli skaists ieraksts un vizuāli neglīts vāciņš.
Trešais – Foals ar it kā grūto otro albūmu, kurš itin nemaz nav ne grūts ne pārmudrīts – math rock, gluži vienkārši, kļūst gaisīgāks un dejojamāks – popsīgāks, ja gribat. Burvīgi.
Ceturtais – Karen Elson – The Ghost Who Walks. Šis, iespējams, ir lielākais pārsteigums – pēc pāris dziesmu noklausīšanās Karenas vīrs Jack White sašutumā jautāja – Kāpēc tu no manis to slēpi!? Es domāju, ka tas nav nekas īpašs – atbildēja Karena. Ha!
Nu un te atlikušie, uz kuriem aizsietās acis un pirksts nenorādīja – Avi Buffalo – Avi Buffalo, Broken Social Scene – Forgiveness Rock Record, The National – High Violet, Ganglians –  Monster Head Room, JJ – no3. Kur nu vēl pašu izdotais Goran Gora and the Yrs – Mystyrys Yrs!

Komentāri

You must be logged in to post a comment.