Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

17.06.2010 | 10:11 - Mystyrys Yrs ir klāt!

MystyrysYrs2MAr milzīgu prieku paziņojam, ka no šodienas, 17.jūnija, Goran Gora and The Yrs jaunais albums „Mystyrys Yrs” ir pieejams fiziskā formātā, kā arī bezmaksas lejupielādei  www.gorangora.com
Pirmie albumu fiziskā formā varēs iegādāties tie, kuri apmeklēs Goran Gora and The Yrs koncertu Spīķeru Koncertzālē, 17.jūnijā 20:00. Uzreiz pēc koncerta tas būs pieejams arī pie mums – bārā „I Love You” (Aldaru iela 9), pēc neilga laika – mūzikas veikalos, Goran Gora draugu veikalos un bāros, kā arī citās tirdzniecības vietās.
Īpašs ir jaunā albuma dizains – ir izdoti trīs dažādi albuma vāciņa varianti, kas kopā veido fotogrāfiju triptihu. Radīt trīs dažādus vāciņus palīdzēja fotogrāfs Nils Vilnis un Luīze. Beeeeet pērkot tu nekad nezināsi, kuru no albuma vāciņiem nopirksi – tātad pārsteigums.:)

Šis ir mūsu I Love You Records trešais ieraksts. Tātad iesāktais veiksmīgi turpinās. Laimīgu klausīšanos!

Komentāri

You must be logged in to post a comment.