Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

11.11.2011 | 16:32 - Novembra albūmi

Novembra albūmu apkopojumā, šoreiz izcelsim vairāk vai mazāk jaunu/mazāk zināmu
grupu albūmus.
Kā pirmais startē Korallreven – An Album by Korallreven, zviedru veidojums no 2iem Radio Dept. dalībniekiem pieaicinot brīnišķīgo balsu īpašnieces Victoria Bergsman un Juliana Barwick. Kāds saulains siltums nenāks par skādi drēgnajai ziemai. Iesaku!
Apparat Organ Quartet – Pólýfónía. Lielisks ērģeļroks no Islandes, Johann Johannsson virsvadībā. Šis ir otrais grupas albūms, iesaku arī pirmo!
Vēlviena Zviedru apvienība – The Amazing – Gentle Stream. Neticās kā šīs melodijas nāk te pat no aizjūras un šogad, stipri vien tas izklausās pēc hipijlaikiem un Nick Drake. Brīnišķīgas melodijas. Zviedru mūzikas bagātības, laikam, ir neizsmeļamas.
Unknown Mortal Orchestra – Unknown Mortal Orchestra. Albūms, kas iznāca jau jūlijā, bet manas ausis redz sasniedza tikai novembrī. Arī šim amerikāņu brīnumbērna Ruban Nielson albūmam piemīt, kas jau varbūt bijis, varbūt dzirdēts, bet ļoti mūsdienīgs, tai pat laikā. Varētu vilkt zināmas paralēles ar austrāļiem Tame Impala. Enerģiski.
Vēl iesaku Forest Fire, somus Rubik un dīvu Kate Bush.

Komentāri

You must be logged in to post a comment.