Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

31.10.2011 | 11:11 - Oktobra albūmi!

Absolūts oktobra mēneša favorīts ir Anthony Gonzalez jeb M83 – Hurry Up, We’re Dreaming. Sapņaini kosmisks dubultalbūms. Liekas šis varētu būt mūzikāls sinonīms vārdam “skaists”. Episki.
Feist – Metals prasīja pamatīgu iedziļināšanos un tiklīdz jau likās – laikam tomēr nē – tas nostrādāja. 4 gadu pauze kopš lieliskā Reminder ir izrādījusies tā vērta, lai taptu vēlviens brīnišķīgs ieraksts. Paldies Leslija! Mēļo, ka Feista strādājusi vienā laikā un vienā studijā ar mūsu Instrumentiem.:)
Loney Dear – Hall Music. Zviedru multi instrumentālista Emil Svanängen nu jau 5tais studijas veikums! Kautkas tik dramatisks un reizē romantisks ir Emīla dziedāšanas manierē, šoreiz to vēl pastiprina baznīcu zvani, arfa un fonā dzirdamais koris, kas, laikam, ir gan paša Emīla darbs. Rudenim piemērots skandināvisks indie/chamber pop.
Future Islands – On the Water. Dīvains electro pop no Amerikas. Samuel T. Herring vokāls ir īpatnējs Antony Hegarty un TV on the Radio krustojums. Iesaku!

Līdz decembrim!

Komentāri

You must be logged in to post a comment.