Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

30.10.2010 | 15:28 - Oktobra albūmi

Kā jau cerēts, oktobris tiešām ir muzikāli interesantāks par savu priekšgājēju septembri.
Belle and Sebastian laikam nespētu pievilt. Šis ir jau astotais skotu studijas albūms, divos gabalos pievienojas arī Norah Jones, bet varbūt nevajadzēja. Ar vienvārd sakot, klasisks indie pops, albuma pērle I Want the World to Stop.
Concretes – Wywh, interesanti kā šis albuma nosaukums izrunājas. Lai nu kā, Wywh ir zviedru jaunākais veikums. Pārsteidzoši, ka ir tomēr grupas, kas ir spējīgas saņemties, pamainīt skanējumu un pārliecinoši atgriezties. Mazāk ģitāru, bet vairāk elektronikas, Sirdi plosoša dejumūzika sveču gaismās.
Warpaint – 4 meiteņu grupa no Los Andželosas ar debijas albumu – The Fool. Melanholisks indie rocks, kā radīts oktobrim.
How to Dress Well – Love Remains. Zem grupas nosaukuma slēpjas kāds Brūklinā filosofiju studējošs vācu jaunēklis Tom Krell, kas ir ierakstījis brīnišķīgu, es pat nezinu kā to īsti varētu nosaukt, varbūt – Lo-fi R&B albūmu (tāda klasifikācija ir atrodama globālajā presē). Tiešām lielisks ieraksts, tiesa nav nekāda ātrā lasāmviela! 🙂
Iesakam arī Kisses – Heart of the Nightlife, Fran Healey – Wreckorder, Twin Shadow – Forget… ai labi, šitā jau var aizrunāties:)
Tiekamies novembra beigās, un patīkamu klausīšanos!

Komentāri

You must be logged in to post a comment.