Vieta kur savu mīļāka mūziku atskaņo labākie vietējie dīdzeji. Gadu gaitā milzīgas ballītes bārā noturējuši arī Kings Of Convenience, Mum un Sigur Ros. Visiem time, las meklē alternatīvu Vecrīgas ierastajam popmūzikas troksnim.

News

30.09.2011 | 10:16 - Septembra albūmi!

Tātad par visu pēc kārtas!
Mēneša albūms šoreiz tiek Annie Clark jeb St Vincent – Strange Mercy. Pēc albuma 4ās noklausīšanās man likās – labs ieraksts, bet St Vincent tomēr nav mana māksliniece. Tagad tas viss ir pagaisis un ir tikai sajūsma. Lielisks papildinājums šogad iznākušajiem sievieškārtas dziedātāju albūmiem, kas līdzās PJ Harvey nostājas pašā priekšgalā. Rekomendēju!
Nu tad turpināsim ar dāmām – 21 gadu vecā Laura Marling – A Creature I Don’t Know. Lauras jau trešais studijas ieraksts. Salauztā sirds, liekas ir sadzijusi. Klausoties nākas vien nobrīnīties, cik viens 21 gadu vecs cilvēks spēj būt dzīvesgudrs un brīvs izteiksmes līdzekļos, it kā viņa būtu muzicējusi jau kopš 60tajiem. Pārliecinoši.
The Drums – Portamento. Otrais albūms tik īsā laikā, varētu šķist par sasteigtu, bet nekā. Tas ir galvastiesu pārāks par save priekšgājēju, ties ari nedaudz drūmāks. Lielisks turpinājums semis iemītajai The Smiths-iskajai taciņai. …I’ve seen the world / And there’s no heaven and there’s no hell / And I believe / That when we die, we die…
The Rapture – In The Grace Of Your Love. 5 gadu klusums Ņūjorkas disco-punk-revival-istiem nācis par labu. Lustīgu dejošanu.

Līdz novembra sākumam!
p.s. vēl par mata tiesu no šī četrinieka  atpalika Girls, Clap Your Hands Say Yeah un Fool’s Gold.

Komentāri

You must be logged in to post a comment.